Nabídky práce

Pozice: řidič

Firma: Zelenina Juvita

Místo výkonu práce: Uherský Brod

Zelenina Juvita Uherský Brod přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič/prodejce

Nástup možný ihned.

Datum: 07.01.2022

Pozice: CNC obsluhu a CNC programátora

Firma: EXX WOODCOR

Místo výkonu práce: Uherský Brod

Firma EXX WOODCOR v Uherském Brodě přijme do svého týmu spolehlivé truhláře, CNC obsluhu a CNC programátora do zakázkové výroby nábytku. Pracovní náplň je realizace atypických zakázek. Práce v jednosměnném provozu. Plat od 22000,- dle vybrané pozice. Nástup ihned.

Kontakt: Tel: p. Darina Mažgútová 773 747 844, mazgutova@flexwood.cz

Datum: 13.09.2021

Pozice: Operátor výroby, Seřizovač a Technik údržby

Firma: AVX Czech Republic s.r.o.

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Další informace: TRADIČNÍ ZAMĚSTNAVATEL NA SLOVÁCKU

« 1 2 3 4 5 6 7 8 10 15 19 »