Videogalerie

28. 06. 2017 - Ukončení školního roku v první třídě ZŠ Podolí

Prváčci v ZŠ Podolí ve středu odpoledne ukázali svým rodičům a sourozencům, co všechno se naučili v první třídě a společně oslavili závěr školního roku.

 

11. 06. 2017 - Neregulovaná Olšava za Podolím

Většina toku řeky Olšavy byla regulována. Zbytek přirozeného neregulovaného koryta řeky Olšavy, který se nachází mezi obcemi Podolí a Míkovice, byl v roce 1999 vyhlášen přírodní památkou. Na březích roste vrba bílá, topol černý, trnovník akát, bez černý a popínavá dřevitá liána plamének plotní. Podmínky ke hnízdění tu nachází ledňáček říční, strakapoud malý, slavík obecný, moudivláček lužní, rákosník zpěvný, rehek zahradní, žluna zelená či hajní.

 

04. 06. 2017 - Den dětí

Letošní dětský den na hřišti ve Žlebě oživila ukázka agility a klauni Dva v kruhu.

 

05. 05. 2017 - Oslavná jízda k výročí 200 let patentování drezíny - zastávka v Podolí

Zastávka první ze čtyř etap oslavné jízdy k výročí 200 let od patentování drezíny.

 

05. 05. 2017 - Oslavná jízda k výročí 200 let patentování drezíny - Reportáž TVS

Zastávka oslavné jízdy k výročí drezíny v Podolí.

 

30. 04. 2017 - Stavění máje a pálení čarodějnic

I letos podolští chlapi společně postavili máj a zároveň se po hřišti ve Žlebě proháněly reje čarodějnic a čarodějů. Předvečer prvního máme tak společně v dobré náladě oslavili všichni bez rozdílu věku.

 

26. 04. 2017 - Beseda u cimbálu se senátorem Ivem Valentou v Podolí

Během středečního podvečera zorganizoval pan senátor Ivo Valenta besedu u cimbálu s muzikou Josefa Marečka. Na setkání opakovaně vyjádřil podporu odvolané starostce Janě Rýpalové a také poděkoval za zodpovědnou práci a velké nasazení stávající paní starostce Táni Perničkové. Vyzval také Podolany, aby se v co největší míře zúčastnili předčasných voleb do zastupitelstva obce v sobotu 20. května. V kulturním domě panovala velmi příjemná a přátelská atmosféra a podvečer si užili jak malí, tak ti starší:-)

 

17. 04. 2017 - Velikonoční obchůzka Podolských Sekáčů

I letos se vydala šestice Podolských Sekáčů s písničkou na obchůzku po kolegyních Podolských Friškách a také dalších ženách z Podolí.

 

16. 04. 2017 - SLAVNOST ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ - Kaple Sv. Ducha v Podolí

Scholový sbor Frišek a Friščat za pomoci pana Zdeňka Kaspera a Vlastimila Vlachynského.

 

15. 04. 2017 - Vítání občánků

Mezi občánky Podolí byli slavnostně přivítání: Maxmilián Fiala, Rozálie Bobčíková, Šárka Šišáková, Sofie Šobáňová a Oto Ferenec.

 
« 1 2 »

Archiv: