Videogalerie

12. 03. 2017 - Dětský ples

Již po druhé se konal v Podolí dětský ples. O skvělé předtančení se na úvod postaraly 3 skupinky dětí z Popovjánku. Poté se již všechny děti věnovaly pod vedení Jiřího Herůdka tancování a plesání. Děti se učily polku, mazurku i jiné tance a také se mohly podívat, jak standarní i latinskoamerické tance tančí děti z TK Rokaso. O hudební doprovod se postaral náš oblíbený DJ Martin Gerža. A na závěr nemohla chybět ani tolik oblíbená tombola!

 

25. 02. 2017 - Fašank v Podolí

Letošnímu fašanku počasí nesmírně přálo a tak sluníčko vytáhlo ven na padesát masek. Velké poděkování patří panu Tondovi Hanáčkovi za doprovod na harmoniku, všem maskám i těm, kteří vyšli před dům a masky pozdravili a podpořili.

 

05. 02. 2017 - Karneval v Podolí

Také letos zorganizovala ZŠ a MŠ Podolí karneval pro děti. Jaky vždy si děti užily svělou zábavu pod taktovkou Davida Vackeho a snad všichni si odnesli i ceny z bohaté tomboly.

 

04. 02. 2017 - Světový den mokřadů

Více jak šedesát občanů Podolí i odborníků se sešlo u příležitosti světového dne mokřadů v sobotu odpoledne v Podolí. Po přednáškách o funkci mokřadů v krajině se všichni přesunuli na pohlídku mokřadů v lokalitě Kačinec a Přední díly v Podolí.

 

07. 01. 2017 - Tříkrálová sbírka

Letos se vydalo do ulic Podolí 21 koledníků s doprovodem, rozdělených do 7 skupinek. Nejmladšímu Davídkovi ještě nebyly ani 3 roky, přesto stejně jako ostatní zvládl obchůzku v chladivém ránu. Když děti vycházely do ulic Podolí, stále ještě bylo na teploměru rekordních –18,6 °C. V letošní sbírce bylo v Podolí vybráno 25 688,–Kč. Poděkování patří všem, kteří přispěli těm, kteří měli v životě méně štěstí, stejně jako všem koledníkům a Jitce Jánské, která v Podolí letošní Tříkrálovou sbírku zorganizovala.

 
« 1 2 3 »

Archiv: