Videogalerie

03. 03. 2019 - Karolína Mitanová - Mistryně ČR v běhu na 150 m

Kája Mitanová z Podolí se v dresu TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště stala v neděli 3. 3. 2019 Mistryní ČR žákyň v běhu na 150 m. Zároveň se tak dostala v tabulce průběžného hodnocení na celkovou první příčku. O den dříve se umístila na stejném Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale v Ostravě na stříbrné pozici v běhu na 60 m. Káji srdečně gratulujeme a držíme pěsti do dalších závodů.

 

02. 03. 2019 - Fašank

I letos vyrazila do ulic Podolí čtyřicítka masek a krojovaných na tradiční fašankovou obchůzku. V průvodu nechyběl slaměný panák se šavlí, na kterou se napichovala slanina, vodník, cigánka, permoník, medvěd, kterého vedl na řetězu medvědář, jeptiška a mnich, šašci, piráti, ježibaby, mušketýři, kovbojové a mnoho dalších. Díky všem, co se zúčastnili při obchůzce i těm, co otevřeli dveře a pohostili maškary nebo přispěli do pokladničky.

 

10. 02. 2019 - Dětský karneval

Také letos zorganizovala ZŠ a MŠ Podolí skvělý karneval pro děti. Vystoupil na něm kouzelník Tomáš Šulaj a na děti čekala také velmi bohatá tombola!

 

01. 02. 2019 - Bruslení na hřišti ve Žlebě

Letošní zima bruslení moc nepřeje. I kluziště ve Žlebě se připravovalo na několikrát – vždy přimrzlo a zase roztálo – než na něj mohli bruslaři vstoupit. I když led vydržel jen pár dní, rozhodně se na něm děti i dospělí vyřádili! Za přípravu děkujeme Peťovi Jančovi, Tomovi Smetanovi a Jardovi Ježíkovi.

 

Archiv: