19. září 2023 | Vlčnovská zemědělská, a.s.

Pozice: pracovník do živočišné výroby

Místo výkonu práce: Vlčnov

Další informace: Hledáme pracovníky do živočišné výroby. Nástup možný ihned.

Kontakt: 601382043

15. května 2023 | Bartoň a Partner s.r.o.

Pozice: uklízeč a uklízečka

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště, ul. Sokolovská

Firma Bartoň a Partner hledá zaměstnance na pozici uklízeč/ka. HPP vyhrazen pro osoby se zdravotním postižením. Možné i jako přivýdělek na DPP k jinému zaměstnání. Úklid společných prostor, kanceláří, soc. zařízení. Pracovní doba pondělí až pátek od 14 hod. Nástup možný ihned.

Mzda: 12.975 Kč

Kontakt: Martin Dudák, tel.: 735 171 157

27. dubna 2023 | JK Nástroje s.r.o.

Pozice: Příprava výroby

Místo výkonu práce: Podolí

Společnost JK Nástroje s.r.o. z Podolí přijme do HPP pracovníka přípravy výroby – řezání materiálu, skladové hospodářství.

Požadujeme pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, technické vzdělání výhodou.

Nabízíme samostatnou práci na nových a moderních strojích v areálu v Podolí, flexibilní pracovní dobu, obědy zdarma, příspěvek na stravu a další firemní benefity. Práce je vhodná i pro osoby se ZTP nebo aktivní důchodce.

Kontakt: Ordelt 606 064 852

« 1 2 3 4 5 6 11 15 20 »