12. prosince 2018 | JK NÁSTROJE s.r.o.

Pozice: obsluha CNC stroje

Místo výkonu práce: Podolí

Další informace: Společnost JK NÁSTROJE s.r.o., hledá do svých provozoven v Podolí u Uherského Hradiště, nebo do Uherského Brodu zaměstnance.

Kontakt: www.jk-nastroje.cz , jk-nastroje@jk-nastroje.cz , tel.: +420 724 750 600

26. října 2018 | FORMIKA

Pozice: seřizovače vstřikolisů, skladníka

Místo výkonu práce: Dolní Němčí

Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru seřizovače vstřikolisů na třísměnný provoz a skladníka-manipulanta do jednosměnného provozu. Nabízíme: náborový příspěvek, nadstandardní platové podmínky – příspěvek na dopravu, stravné, příplatky za odpolední směny a další benefity. Nástup možný ihned. Životopisy posílejte na e-mail info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 571, 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.

9. srpna 2018 | Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.

Pozice: brigádník na ruční sečení a pomocné práce

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Další informace: Hledáme brigádníky na ruční sečení a pomocné práce v letním období. Brigáda vhodná pro studenty a manuálně zručné. Nástup je možný ihned.

Kontakt: konvickova@sus.uh.cz

« 1 6 10 11 12 13 14 15 16 20 »