26. května 2020 | SÚS

Pozice: řidič skupiny "C" , strojník silniční frézy

Místo výkonu práce: Uherský Brod

Další informace: SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC Slovácka, s.r.o. přijme pro středisko Uh. Brod zaměstnance na pozici řidič skupiny "C" ,  strojník silniční frézy

Kontakt: sus@susuh.cz

9. března 2020 | Füllmatik s.r.o.

Pozice: uklizečka

Místo výkonu práce: Podolí

Společnost Füllmatik s.r.o. pro svou provozovnu v Podolí hledá paní na úklid kancelářských prostor a sociálního zázemí. Jedná se o práci na DPP, 1 x týdně 2-3 hodiny (ideálně o víkendu), odměna za týdenní úklid činí 500 Kč.

Nástup možný ihned.

Kontakt: tel. 777 711 070 nebo email. lenhartova@fullmatik.cz.

26. února 2020 | Řeznictví František Koníček

Pozice: prodavačka

Místo výkonu práce: Vlčnov

Další informace: přimeme prodavačku do prodejny na HPP nebo dle domluvy.

Nástupní plat 120 KČ/hod

« 1 6 7 8 9 10 11 12 13 15 20 »