20. dubna 2018 | Amfík Bukovina Popovice

Pozice: kuchař-ka

Místo výkonu práce: Popovice

Amfík Bukovina Popovice hledá kuchaře – kuchařku na HPP nebo i brigádně.

Nabízí dobré platové podmínky, příp. možnost ubytování.

Kontakt: 602 511 494, info@amfikbukovina.cz.

23. března 2018 | Lambert Electronic

Pozice: Elektromechanik

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Další informace: Česká firma LAMBERT ELECTRONIC z Uherského Hradiště hledá nové kolegy, kteří budou posilou našeho týmu v oblasti výroby elektroniky.

Kontakt: 736490655

24. ledna 2018 | Domácí pečovatelská služba Oblastní charity Uherské Hradiště

Pozice: Pečovatelka

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Domácí pečovatelská služba Oblastní charity Uherské Hradiště přijme pracovnice - pečovatelky

Jedná se o terénní práci se seniory na uherskohradišťsku s nepravidelně rozvrženou pracovní dobou. Výše pracovního úvazku dle dohody.

Požadavky:

→    ochota pracovat i v odpoledních a večerních hodinách (do 19 hodin) a o víkendech,

→    aktivní řidič,

→    kurz Pracovníka v sociálních službách výhodou,

→    spolehlivost, samostatnost, flexibilita,

→    sociální cítění pro práci se seniory.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na renata.chudikova@uhradiste.charita.cz, případně doručte na adresu: Domácí pečovatelská služba, Náměstí Míru 464, 686 01 Uh. Hradiště. Informace poskytneme na telefonním čísle 602 155 402

« 1 6 11 12 13 14 15 16 17 18 20 »