Nabídky práce

Datum: 05.01.2021

Pozice: Brusič, operátor, frézař

Firma: CZ-AUTO SYSTEMS, a.s.

Místo výkonu práce: Uherský Brod

Další informace: Hledáme posily do našeho týmu

Kontakt: 731020131

Datum: 04.01.2021

Pozice: Operátor a seřizovač

Firma: FORMIKA

Místo výkonu práce: Dolní Němčí

Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru: operátory a seřizovače vstřikolisů – 3 směnný provoz

nástrojaře – 1 směnný provoz

brigádníky do výroby ke vstřikolisům – směny dle domluvy - vhodné pro studenty, důchodce, maminky na rodičovské dovolené

Nabízíme nadstandardní platové podmínky, náborový příspěvek, příspěvky na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.

Kontakt: info@formika.cz

Datum: 04.12.2020

Pozice: Operátor/ka CNC, seřizovač, údržbář, skladník

Firma: KOVOKON Popovice s.r.o.

Místo výkonu práce: Popovice

Společnost KOVOKON Popovice s.r.o., se sídlem v Kunovicích, hledá do svého týmu pracovníky na pozice:

Operátor/ka CNC , Seřizovač, Údržbář, Skladník

Výhodou pro uchazeče bude praxe a vzdělání v oblasti strojírenství

Nabízíme:
Zázemí stabilní české rodinné firmy
Moderní strojový park včetně robotizovaných pracovišť
Firemní benefity (závodní stravování, příspěvek na dopravu, zvýhodněné telefonní tarify, kulturní a společenské akce

« 1 5 6 7 8 9 10 11 15 19 »